Magazyn kompletacji i wysyłki surowca gotowego – wagowa

Pełen Etat
Golina/k Jarocina
Dodane 1 rok dni temu

Stanowisko:

Zakład Przemysłu Mięsnego ,,BIERNACKI” Sp. z o.o. poszukuje pracowników magazynu kompletacji i wysyłki surowca gotowego na stanowisko wagowej.

Opis stanowiska:

Praca przy procesach produkcyjnych – kompletowanie i wysyłka surowca gotowego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w zaangażowanym zespole.

Prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Kontakt

  • Osoba kontaktowa: Marta
  • Telefon: 62 7470905
  • Adres: Golina, jarociński, Wielkopolskie

Cechy oferty pracy

StanowiskoPracownik Produkcji
WymaganiaKsiążeczka sanitarno - epidemiologiczna