Aktualności

Aktualności

7 grudnia 2015
/ / /
Comments Closed

1 grudnia 2015r. nasze przedsiębiorstwo gościło  właścicieli i kadrę zarządzającą z amerykańskiej sieci restauracyjnej  TGI FRIDAY’S. Swoją obecnością zaszczycił nas również właściciel oraz jego pracownicy z firmy Rastelli Foods Group ze Stanów Zjednoczonych, grupa która zajmuje się dystrybucją naszej wołowiny do sieci TGI FRIDAY’S na całym świecie. Nasi goście zwiedzili zakład zapoznając się z cały procesem technologicznym, następnie  wzięli Oni udział w panelu dyskusyjnym, na którym poruszono między innymi problematykę żywności genetycznie modyfikowanej, strategię rozwoju branży producentów mięsa wołowego oraz  ogólnej kondycji rynku w obecnej sytuacji geopolitycznej na świecie.

W kuluarach nasi goście szczególnie podkreślali nowoczesną linie technologiczną jaką dysponuje zakład spełniającą wszystkie światowe standardy  oraz to że nasza wołowina jest produktem wysokiej jakości  wolnym od antybiotyków, hormonów i nie jest genetycznie modyfikowana. Zdaniem uczestników spotkania, to wszystko sprawia, iż Zakład Przemysłu Mięsnego “Biernacki” postrzegany jest jako lider wśród producentów wołowiny w tej części Europy.

 

 

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij