WAGOWA / WAGOWY

28 lutego 2019
in
Comments Closed

Okres Próbny, Pełen Etat
Golina/k Jarocina
Dodane 4 miesiące dni temu

Zakład Przemysłu Mięsnego BIERNACKI Sp. z o.o. Golina ul. Dworcowa 47d, 63-200 Jarocin to nowoczesna firma i solidny partner handlowy. Działalność nasza dotyczy głównie mięsa czerwonego. Nowoczesna technologia uboju i rozbioru gwarantuje możliwość zaoferowania doskonałej jakości produktów dzięki czemu staliśmy się stabilną firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, mającej już swoje miejsce zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Stanowiska:

Wagowa / Wagowy

Oferta jest skierowana również dla osób chętnych do przyuczenia

Zakres obowiązków

– warzenie towaru na terminalu wagowym

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie, premia uznaniowa

– korzystne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

– możliwość przyuczenia do zawodu i zdobycia doświadczenia zawodowego,

Cechy oferty pracy

StanowiskoWAGOWA / WAGOWY
Czas Pracypraca na trzy zmiany - 6 / 14 / 22

Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Zamknij