Marketing

...nasze produkty to jedne z najbardziej znanych i najchętniej kupowanych produktów mięsnych w Polsce. Doceniana przez wielu konsumentów również poza granicami naszego kraju.


...pozycję naszej marki najlepiej obrazuje zasięg naszej sprzedaży obejmujący nie tylko Europę ale również Azję, Bliski Wschód, Afrykę, Amerykę Pólnocną. Potwierdzeniem naszych znakomitych wyników jest ciągłe poszerzanie i zdobywanie nowych rynków zbytu....konsekwentnie realizujemy nowoczesną strategie marketingową, mającą na celu promocję i umocnienie wizerunku firmy Biernacki....reagujemy na zadania stojące przed przedsiębiorstwem w sferze produkcji i sprzedaży jego wyrobów, w celu wygospodarowania zysku pozwalającego na dynamiczny rozwój jak również utrzymanie wysokiej pozycji rynkowej...w naszej pracy korzystamy z najpopularniejszych heurystycznych technik analitycznych, między innymi analizy S.W.O.T., macierzy Ansoffa tworząc marketingowy profil strategiczny przedsiębiorstwa z uwzględnieniem czynników mikro i makrootoczenia...korzystamy z wielu form dotarcia do klienta od ulotek reklamowych poprzez promocje sprzedażowe, sponsoring popularnych ogólnopolskich imprez kulturalnych oraz prestiżowych wydarzeń sportowych aż po kampanię telewizyjną....firma Biernacki sponsoruje rozmaite wydarzenia kulturalne oraz sportowe, funduje również atrakcyjne nagrody, a przy okazji promuje swoją markę i produkty.

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij