Współpraca

...szczególnie ważną rolę w naszej firmie odgrywa sprzedaż do większości krajów Unii Europejskiej , eksportujemy również do krajów Bliskiego Wschodu, Azji, Afryki, Ameryki Północnej  ...


...produkty Spółki Biernacki dostępne są w całej Polsce, we wszystkich kanałach dystrybucji. Dotyczy to zarówno sieci super i hipermarketów jak i lokalnych sprzedawców zdrowej żywności.


...współpracujemy z dynamicznie rozwijającym się, szczególnie w ostatnim okresie, rynkiem HoReCa. W tym celu między innymi uruchomiono oddział sprzedaży internetowej, który zajmuje się wyłącznie tym kanałem. Oferta obejmuje zarówno standardowe wyroby, jak również produkty wytwarzane wyłącznie dla cateringu.


...biuro dystrybucji i logistyki jest odpowiedzialne za obsługę klientów Spółki w zakresie transportu, administracji, zabezpieczenia towarowego. W zakresie transportu prowadzimy własny serwis nasi specjaliści ds. floty, opakowań i planowania czuwają nad właściwym funkcjonowaniem samochodów osobowych i ciężarowych, właściwym obrotem opakowań, a także odpowiedni poziom zapasów.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij