Współpraca

...szczególnie ważną rolę w naszej firmie odgrywa sprzedaż do większości krajów Unii Europejskiej , eksportujemy również do krajów Bliskiego Wschodu, Azji, Afryki, Ameryki Północnej  ...


...produkty Spółki Biernacki dostępne są w całej Polsce, we wszystkich kanałach dystrybucji. Dotyczy to zarówno sieci super i hipermarketów jak i lokalnych sprzedawców zdrowej żywności.


...współpracujemy z dynamicznie rozwijającym się, szczególnie w ostatnim okresie, rynkiem HoReCa. W tym celu między innymi uruchomiono oddział sprzedaży internetowej, który zajmuje się wyłącznie tym kanałem. Oferta obejmuje zarówno standardowe wyroby, jak również produkty wytwarzane wyłącznie dla cateringu.


...biuro dystrybucji i logistyki jest odpowiedzialne za obsługę klientów Spółki w zakresie transportu, administracji, zabezpieczenia towarowego. W zakresie transportu prowadzimy własny serwis nasi specjaliści ds. floty, opakowań i planowania czuwają nad właściwym funkcjonowaniem samochodów osobowych i ciężarowych, właściwym obrotem opakowań, a także odpowiedni poziom zapasów.